Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek vehetek már...

Szerintetek vehetek már magamnak melltartót, vagy még inkább várjak? Ha igen mekkora lenne kb. Jó? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mint minden lány, én is ugye szeretnék már melltartót. Néha megfordul a fejemben hogy szólók anyának hogy szeretnék, aztán mégse. Mert hát nem is annyira nagyok a melleim, pontosabban cicim.. Topokat már 1.5 éve hordok kb. És már nagyon sok kicsi rám. Múltkor kérdem anyát hogy vegyen nekem és vett is , meg másnak beszélgettünk és kihangsúlyozta hogy már sokat nőtt. Szóval nem tudom. Jó lenne már egy. De nem igen hiszem hogy lenne mit bele tenni.:/ Szerintetek?


[link]



2015. jan. 30. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem beszelj anyukaddal, menjetek el egy fehernemü boltba, probalj fel egy-ket kisebb meretet es fazont ( nem mindenkinek jo az összes szabas) es ha talalsz olyat ami jo, es megfizethetö, akkor vegyetek meg. Ha meg nagyon draga, legalabb tudod mi all jol, es tudsz tovabb keresni. Rn kifejezetten fehernemüboltba mennek, ott tudsz nyugodtan valogatni, altalaban csak nök vannak, es az elado is tud segiteni.

Ha meg minden meret nagy meg ( szerintem nem igy lesz) akkor meg ne keseredj el, majd megnönek kesöbb. :)

2015. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem eg, kisebb mar felhetsz
2015. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépem a gyors választ!! Valószínű hogy akkor holnap beszélek anyával! Várom a többi választ! ;)
2015. jan. 30. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:

MÉG nem kell, de MÁR lehet...

- ha már annyira türelmetlen vagy:)))

2015. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3.Nem szerenék minden aron,csak jo lenne. ;)mert mar az osztalyban csak en vagyok az egyetlen aki nem hord,es hat nekik va n is mit beletenni!.. :( de tudom meg fiatal vagyok. Meg csak 13 es fog meg noni. :)
2015. jan. 30. 21:23
 6/6 A kérdező kommentje:

Esetleg meretet,vagy kepet tudna vlki kuldeni? Hogy milyen fajtat?

(mell alatt 73 cm , mellbimbonal 82 cm

2015. jan. 30. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!