Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációtól lehet kicsi...

Menstruációtól lehet kicsi hányingerem és "puhább" székletem?

Figyelt kérdés
Ez a második napom, tegnap jött meg. Nem nagyon görcsölök, ha meg igen az sem túl erős... Ma reggel volt kicsit puhább székletem, hasmenésnek nem mondanám, és nagyon enyhe hányingert is érzek. Lehet a menzesztől? Úgy hallottam, a hányós vírus már nem nagyon van, szóval nem hiszem, hogy elkaptam... Bár nem is nagyon vagyok hányós típus, 6 éve volt utoljára, az is csak a kanyargós úttól.Kicsiként kaptam el, de akkor is csak 2-3 alkalommal életemben. Múltkor párom elkapta, megfertőzött de akkor is csak enyhe hasfájás, meg hányinger volt. De a lényeg, hogy ez most lehet a menstruációtól?:)

2015. jan. 31. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem hányingerem csak ritkán van, kb. 1 évben 1x, de az nagyon erős, viszont a széklet minden alkalommal megváltozik.
2015. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem minden alkalommal amikor megvan émelyegni kezd a gyomrom kicsit, valamint sűrűbben járok a wc-re. Mintha hasmenésem lenne.

Szerintem ami veled van az is ilyesmi. Ez normális, a hormonális változásoktól van. Kissé idegesítő, de kibírható.

2015. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem szinte mindig megy a hasam menzeszkor...Émelyegni is szoktam...Elviselhető,de tényleg idegesítő...
2015. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen lehet
2015. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A menstruacionak nagyon sok fele tunete lehet!!

van akinek semmi van akinek ez faj az faj... en szedulni szoktam pl sokszor

2015. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!