Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem genetika miatt akkor...

Ha nem genetika miatt akkor miért akkor miért olyan kicsi még mindig a mellem?

Figyelt kérdés
16L

2015. jan. 17. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
megis mi mas miatt lenne?
2015. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezt kérdeztem
2015. jan. 17. 19:43
 3/11 anonim ***** válasza:

Semmi mas miatt nem lehet.


De meg akar nohet is, csak 16 eves vagy.

2015. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Édesanyádtól nem lehet a mellméretet örökölni.Egy orvosi műsorban volt hogy a nemiszervek(fiúknàl van vérpénisz amikor ernyedten egy férfi pénisze pici 5-6 cm,ha àll meg 15 cm lesz és van hús pénisz ami ernyedten isbegész jó méret pl 10-11 cm,mereven pàr cm-vel( pl 15 cm lesz),nagyobb lesz ,tehàt attól hogy az apának ernyedten is nagy pénisze lenne a fiúnak még lehet vérpénisze és fordítva is igaz)és a mell méretét nem örököljük úgyngenetikailag,mint a,magassàgot,szem színt,haj színt stb.


Anyu nagy mellű, én kis mellű lettem

De van ahol lànynak nagy melle lesz,pedig az anyukàjànak kicsi van.


Sajnos nem tudjuk mit kapunk az élettől,kitől mit fogunk örökölni,van olyan hogyba szülők vékonyak és kövér lesz a gyerek,pedig nem is eszik sokat,csak éppen a nagyszülőkre üt,mert azok voltak ducik.

2015. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tehàt a nemiszerv és mell méretét a szülők ezen testrészeinek mérete nem igazán befolyásolja.


És a genetikai öröklés több generációra visszamenőleg is megtörténhet.


Egy furcsa pl-a egy fehér hàzaspàrnak fekete babája lett,megcsalásra gyanakodott a férj,de genetika bebizonyította hogy az ő gyereke,csakhogy anyuka dédmamája igaz hogy fehér bőrű volt,de mint kiderült később a családi titok a dédi anya lefeküdt egy feketével,miközben volt férje,terhes lett,de a baba fehér volt így gondolta a férjétől van,de nem így volt és a a dédunokánál ütött ez vissza.

2015. jan. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

komolyan?

én eddig mindig azt hallottam hogy genetika...

de nekem kb nincs mellem!

2015. jan. 18. 18:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Genetika IS - de persze apád anyjától is örökölhettél kis mellet eredményező géneket.

Az ilyen méreteket mindig több gén befolyásolja egyszerre - lehet, hogy a nagymamádra hasonlítasz testfelépítésben.

Meg persze környezeti hatás is, de azokat sem tudod nagyon befolyásolni.

Még csak 16 vagy, még 5-6 évig nőhet a melled!

2015. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mert 16 éves vagy.
2015. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miert, ha a nagymamatol orokol valamit az nem genetika?


Mintha némi zavart ereznek az eroben.

2015. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De olyan is van hogy minden női felmenő nagy mellű és az unoka kis mellű lesz.



Itt a szülőktől való genetikai öröklését kérdezte a kérdező és a mellet.

Erre írtuk ez nem úgy működik hogy anyának vagy apának nagy mérete van,vagy éppen kicsi és akkor az azonos nemű gyereknek is olyan mérete lesz.

2015. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!