Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyugdíjba ment a nőgyógyászom,...

Nyugdíjba ment a nőgyógyászom, tudnátok ajánlani valakit Budapesten, aki megbízható?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szuromi András
2015. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tahy András
2015. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tahyt semmiképpen sem ajánlom!


Férfit, vagy nőt szeretnél?

2015. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Gyerekként női nőgyógyászhoz vittek, mikor gond volt, később férfi nőgyógyászom lett.

Fontos, hogy megbízható, normális, emberséges legyen, és ne kelljen szabit kivenni, ha el akarok menni hozzá (én hétköznap kb. negyed-fél 6-ra érek be Budapestre a munkahelyemről, és BKV-hoz vagyok kötve, így a rendelési idő lényeges szempont).

Anyukámnak anno elszúrták a szülését öcsémnél, utána lett egy jó dokija, később én is oda mentem felnőttként, de most nyugdíjba ment, szóval most mindketten keressük, ki lenne jó. Akárkihez nem megyünk.

2015. febr. 1. 12:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Annyira tudtam, hogy megint jön valaki ezzel az őt nem ajánlommal... Írjátok már meg légyszi, hogy mi bajotok van vele?
2015. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán ugyanarról a személyről beszéltek? Nem lehet, hogy több doki is van Budapesten ugyanezzel a névvel? Nagyon részleteket nem tudtam meg. :-)
2015. febr. 1. 16:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem nagyon bevált az a doki, végtelenül kedves, nyugodt, bármit meg lehet vele beszélni, a nőgyógyászokkal ellentétben nem pénzéhes! Sok embertől hallottam, hogy nála szült és maximálisan meg volt vele elégedve. Ha annyira rossz orvos lenne, nem szerepelne annyit a tvben :D
2015. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem ezzel nem mondtál semmit, nem követem, kik szerepelnek a tévében. :-)
2015. febr. 1. 16:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem is azért írtam :) Ha érdekel, privátban szívesen megírom az elérhetőségét
2015. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tahy Andrásról én is hallottam rosszakat, túrd meg a netet ha annyira ragaszkodnál hozzá, aztán dönts mellette, vagy ellene, ahogy tetszik neked.
2015. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!