Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesti vagyok. A nőgyógyász...

Budapesti vagyok. A nőgyógyászom külföldre költözik, tudtok ajánlani valakit, aki megbízható és jó szakember?

Figyelt kérdés
Sajnos mást nem ismerek, mindig is hozzá jártam, most vagyok 6 hetes terhes, muszáj találnom valakit helyette...
2008. júl. 13. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A Szt. István kórházból:Dr Horváth Mihály, tel a rendelőben:257-2228 (XVII. kerület). Én most várom a harmadik kisbabánkat, az előző két szülésem is nála volt, maximálisan elégedett vagyok vele.

Biztosan sok nevet, címet fognak majd megadni a többiek, jó választást!

A legjobbakat!

2008. júl. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én a SOTE I-en szültem ügyeletes mellett. Nagyon meg voltam elégedve vele, rendkívül kedves és segítőkész volt velem. 23 óra alatt lett meg a babám végül, úgyhogy volt időm megtapasztalni a szaktudását. A neve Dr. Lajis Timea.
2008. júl. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Szent Imréből dr. Csemniczky Gusztáv 0630/2184277. Az ügyeleten szültem nála, nem is ismertem, nagyon segítőkész és rendes, fiatal és nagyon jó szakember. Mostantól csak hozzá megyek majd!
2008. júl. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
dr Baltshik Miklóst tudnám ajánlani emberszámba vesz jó fej és foglalkozik veled a szt Jánosban van mint szülész nőgyogyász van magán praxisa én 80000ft fizetek de minden alkalommal alaposan megvízsgál és ultrahangot készitett a szülésröl még nem tudok nyílatkozni de nem sokára.Sokan járnak hozzá mindenki elégedet. ha kell a száma megírom neked privátban.
2008. júl. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia!Az én orvosom is a János kórházba van, Dr. Márkus Lászlót főorvos, idősebb, de nagyon jó fej és nagyon alapos. Én maximálisan meg vagyok vele elégedve, a magánrendelésére járok ami a Bartók Bélán van és 6000 Ft egy alkalom. És mindig kapunk UH képet kérés nélkül a babónkról:)Nagyon tudom ajánlani.
2008. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2008. júl. 14. 15:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Én XVIII.kerületbe járok magán orvoshoz Dr.Mészáros Lászlóhoz.Nagyon aranyos orvos és 1szeri kezelésnél 5000forintot fizetek.Mikor már nagyobb a baba vihetsz videokazettát és felveszi a baba mozgását ez nagyon jó,nekem tetszik. 06-20-958-0-958 ez a doki száma nyugodtan hívhatod.
2008. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dr. Belics Zorán SOTE 1
2009. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!