Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nemrég költöztem a páromhoz a...

Nemrég költöztem a páromhoz a 11. kerületbe, és még nincs itt nőgyógyászom. A régi dokim nem vállal szülést és szeretnénk kisbabát. Tudtok ajánlani egy megbízható jó orvost, akinél a Szent Imre kórházban lehet szülni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Szeni Imrében szültem Dr. Tasi Róbertnél. Nagyon ajánlom. Rendel a XI. kerültei sztk-ban is, és magánban is a Szent teréz Rendelőben.
2011. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

annyit írj még, hogy sztk rendelésre gondolsz vagy fizetősre?

illetve hogy milyen szülést szeretnél, minél természetesebb lefolyásút vagy "befekvős, fájdalomcsillapítós beavatkozósat"?

2011. nov. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigieket. Szívesen fizetek egy kicsit több odafigyelésért, színvonalasabb szolgáltatásért, nem sztk-sra gondoltam, hanem magánrendelősre, csak a Szent Imrében történjen majd a szülés...
2011. nov. 7. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:

ha a természetes szülés a szimpatikus, akkor szívesen ajánlom Zsigmond Tamást, én nála szültem. nagyon segítőkész, tapintatos, emberi, mindent elmagyaráz, nagyon alapos. ő rendel sztk-ban is, aztán ha szülésre felékred, akkor a mgánrendelőbe invitál. addig szerintem nincs értelme magánra járni.

[link]


másik nagyon jó doki Kovács Zoltán, hozzá csak magánrendelésre tudsz menni. ő természetgyógyász is, tehát ha ez a felfogás szimpatikus, akkor ő is jó választás.

2011. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 csucsuka 1 válasza:
Kedves Kismamák! Nem tul rég szültem a Szent Imre kórházban,fogadott orvosom Barna Péter volt,aki elfelejtett szólni hogy a szülésem idejében,ö nem elérhetö.A terhesgondozása nem az olcsó kategóriába tartozik,joggal vártam volna,hogy erröl,a számomra fontos információról, idöben tájékoztasson.Sajnos az apjához kerültem,( Barna István )illetve neki "adott"át....Én ilyen orvost még nem láttam,rosszindulatú megjegyzései voltak fájdalmaim közben...pl: maga nem készült fel a szülésére????csak tudja hogy ezzel jár??? mindezt olyan hangnemben hogy az valami botrány! Hogyan lehet felkészülni egy szülésre? Ideges volt,mogorva, ugy éreztem,ez az orvos mintha már gyülölné a nöket....Azért a férjem hálapénzét jó mélyre rakta...mindegy.Azért azt még leírnám,varrat szedés közben felszisszentem,mire gunyorosan mejegyezte: eeenyire fááááj????Akkor minek akar hazamenni???Ha ennyire fááááj maradjon itt,ne akarjon elmenni....a többi nem orvoshoz méltó megnyilvánulásait már le sem irom..Hab a tortán,hogy miután visszaérkezett a kedves fia a nyaralásából,be sem nézett a szobánkba hogy vagyunk,pedig 9 hónapig lapáttal toltuk a pénzt a magánrendelöjébe...Szóval kedves Kismamák,ha okosak vagytok ezt a két "orvost "messzire elkerülitek!!!!!!
2011. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Köszi -

Hát hihetetlen hogy milyen bunkók vannak

2014. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van ott egyáltalán jó orvos?
2014. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

eddig volt. mostanra elüldözték az összes jót.


emberileg még Bencsik Andrást mondanám jónak. de ő nem természetes szülés párti.


valamilyen Dani és Bálint Balázs jó még, de nála nagyon soka vannak, és nem tudom, meddig maradnak, ha a vezetés továbbra is küzd ellenük.

2014. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!