Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Majdnem ket hete nem jott...

Majdnem ket hete nem jott meg, Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ket hete szombaton ott aludtam baratomnal.Egesz heten volt folyasom, de miutan nala aludtam abba maradt.(miért lehetséges ez?)Hetfon megkellett volna ,hogy jojjon, de nem jott meg. Azota sem. Csinaltattam terhességi tesztet egyiket a 7 a masikat a 12 napon. Mindketto negativ lett. Tul hamar csinaltattam meg a teszteket? Normalis az hogyha egy honap kimarad? (16 eves vagyok 3 eve menstrualok es eddig meg nem fordult elo ilyen, hogy egy honap kimaradt volna. Nem stesszelek, ugy eszem ahogy eddig semmi nem valtozott.)

2015. jan. 31. 22:36
 1/4 anonim válasza:
A kérdésem az hogy védekeztetek, mert ha nem akkor irány a doki.
2015. jan. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért kéne doki? Nem feküdtünk le, de felek ,hogy valahogy megis belem kerulhetett
2015. jan. 31. 22:53
 3/4 anonim válasza:
inkább szüleidhez fordulj felvilágosításért...ha nem feküdtetek le a sperma nem tud megtermékenyíteni.
2015. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nyugi, még nem kell aggódnod. :)

Nagyon sok dolog befolyásolhatja (még az idő is!).


-máskor a spermamanókkal is vigyázz, mert belédmásznak!-

2015. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!