Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki segítséget kér,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki segítséget kér, mert gond van a párkapcsolatával, miért majdnem minden második válaszoló mondja azt, hogy szakítsanak, mert a "párod egy hülye barom, nem érdemel meg téged"?

Figyelt kérdés
Megbeszélni már nem lehet a dolgokat, rögtön a szakítás a megoldás a problémára? Előbb-utóbb minden párkapcsolatban lesznek gondok...
2010. máj. 4. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
igen, én is olvasom. elég hülye válaszok jönnek sokszor. hidd el, akik írják sem úgy oldanák meg. csak okoskodik a legtöbbje.
2010. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam azt írni, hogy szakítson vele, ha a férfi erőszakos volt, vagy megcsalta a lányt, vagy úgy bánik vele, mint a kapcarongyával.

Nyilván kisebb problémánál nem kell rögtön szakítani. De azt is túlzásnak tartom, hogy a család/párkapcsolat egyben tartása érdekében a nő mindent nyeljen le.

2010. máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen ez igy van, nem tudom miert, nekem is sokan azt valaszoltak h szakitsak, most meg mar jol elvagyunk. Persze mindenkinek ott az alompasi a gondolataiban, es ha te leirod h milyen a baratod, akkor egybol mindenki azt irja h szakits, pedig ha belegondolunk minden embernek vannak hibai.
2010. máj. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
én biztos vagyok benne, hogy a legtöbben akik írják, hogy most azonnal hagyd ott, mert ez megengedhetetlen, ők is lenyeltek már dolgokat a párjuknak, akár ugyanazt is, amit a kérdező kérdez sokszor. ez helyzetre válogatja, illetve kívülről könnyebb okoskodni.
2010. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért mert akinek annyi esze van, hogy itt kérdezi meg mi legyen a kapcsolatával az nem elég érett hozzá legtöbb esetben.
2010. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
párkapcsolati vagy más problémákat megbeszélnek még idős fejjel is, csak mondjuk igaz nem itt, hanem baráti körben.
2010. máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vannak esetek, amikor tényleg a szakítás a megoldás. És egy kívülálló reálisabban látja a dolgokat.

Persze minden kapcsolat nagyon árnyalt, nem lehet minden részletre kitérni, így a tanácsok is csak félig tanácsok!

A kérdezőknek mérlegelni kell, hogy mit fogad meg, és mit nem.

És feltételezem, hogy nem az itt leírtak miatt fognak szakítani a kérdezők...

2010. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

én főleg olyan esetekre gondolok, amikor vkinek csak azért mondják, h szakítson, mert a párja nem tökéletes (mint ahogy ő maga sem). és sokan még azelőtt szakítanak, mielőtt megpróbálnák megoldani a problémát.

pedig van rá példa, hogy igenis meg lehet oldani, ahogy az egyik válaszoló írta.

ha már az egyik fél megpróbált mindent, de a másik továbbra sem mozdítja a kisujját sem, akkor érthető a szakítás, de sztem ez már a legvégső eset.

nem feltétlenül éretlen vki, hogyha itt érdeklődik megoldás után, mert miért ne, erre való az oldal, csak az furcsa, h sokan azt válaszolják, h na, szakíts vele, miközben a probléma simán megoldható egy kis odafigyeléssel és tenni akarással. mert ugye sztem egy kapcsolatért dolgozni kell, és nem rögtön eldobni magunktól.

2010. máj. 4. 14:00
 9/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb leírásból ordít, hogy már nincsen szerelem...

Ott már minek dolgozni? Csak a saját és a párod idejét húzod.

Az elfeledik sokan, hogy az ember roppant jól tud saját magának is hazudni és ezzel évekig el tudja tolni azt, ami ígyis ugyis megtörténik végül.

2010. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
dehogy nincs... néha vannak gondok, de ez se nagyon jellemző. nem is magamról beszélek, csak amit a környezetemben látok. nah mind1 is mki oldja meg ahogy tudja, aztán majd szakítsanak az első gondnál. mert attól mert még néha vannak gondok, ugyanúgy van szerelem is.
2010. máj. 4. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!