Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ho kozepen verzek. Fogamzasgat...

Ho kozepen verzek. Fogamzasgatlot szedek. Voltam nogyogyasznal elvileg semmi bajom. Mi lehet a gond? Meddig tart ez?

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 09:06
 1/2 anonim válasza:

Ez sok mindentől függhet,kevés infót adtál meg,pl: Mennyi ideje szeded a fogamzásgátlót? Mióta áll fenn a probléma? Szeded rendesen a gyógyszert- megfelelő dózisban?

Van-e esetleg vmilyen rejtett nemi betegséged ami tünetmentes és nem tudsz róla? Ciszta? Megfelelően működik a hormonháztartásod? stb...stb...

2015. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Harom eve szedem es ket honapja van vele problemam. Most lett parom harom honapja arra is gondolok h mivel elotte nem nagyon voltam massal igy az valtotta ki . Ciaztam nincs, voltam ultrahangon is mindent rendbe talalalt. Eddig nem volt problemam sem hormonhaztartassal sem betegsegekkel
2015. febr. 3. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!