Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Talán hüvelygombám van? (lent...

Talán hüvelygombám van? (lent a többi)

Figyelt kérdés

A problémám a következő:2 napja kicsit piros a puncim és egy picit fáj is.

Először nem foglalkoztam vele,de tegnap megnéztem és ilyen piros repedések vannak a csiklóm belső falán a hüvelybemenetnél.

Megmutattam anyukámnak ő megkérdezte hogy szokott-e viszketni annyira hogy szétmarom ,mondtam ,hogy nem és ő erre aztmondta hogy a fehér folyástól van a viszketés, mert neki is szokott.(nekem is volt régebben és most is ugyan olyan)

Aztán mondta azt is, hogy neki volt régebben és ő nem bírta szóval ez nem lehet az..

Nem tudom hogy mi lehet segítenétek??

(egyébként anyum műtősnő)

15/L


2010. febr. 9. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem ha faj meg piros, akkormindenkepp menj el orvoshoz.Lehet, h nem gomba, de lehet vmi mas fertozes.
2010. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem merek elmenni.:$
2010. febr. 9. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
anyud megért, hiszen beszéltél rola vele, elkísér, melleted lesz és minden megoldodik!:)
2010. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig ezzel muszáj elmenni orvoshoz! Ne félj, a doki nem a puncid fogja nézegetni, hanem segíteni akar.
2010. febr. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Esetleg egy kis Canesten ha az sem segít akkor irány az orvos.
2010. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tenap óta kenegetem már nem is fáj meg semmi szóval minden rendben van.

Köszönöm mindenkinek:D

2010. febr. 10. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!