Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lehet ez? Talan a...

Mitol lehet ez? Talan a rendszertelen antibiotikum szedes fel boritotta a szervezetem rendes mukodeset?

Figyelt kérdés
A nyar folyaman osszeszedtem egy huvely gombat.mig ezt ugygondoltam,hogy kikezeltem igazAbol nem mult el teljesen es gyakorta visszater.emellett rendszertelenul (amikor epp eszembejutott) antibiotikumot szedtem mivel nagyon csunyan kohogtem. A kerdesem az lenne,hogy vajo. A kikezeletlen huvelygomba/gyulladas illetve a rendszertelen gyogyszerszedes lehet-e oka annak hogy nagyon gyenge volt a havim az elmult 4honap alatt?terhesseget kizarnam, hisz nem volt aktus. Elore is koszonom a valaszokat!
2011. okt. 15. 16:47
 1/1 anonim válasza:
Előfordulhat,hogy a hüvelygombától gyengébb a havid!Ha rendszeresen visszatér a gomba a Canesten kombit ajánlanám,és ne csak addig használd,amíg már jobban érzed magad,hanem ameddig azt a betegtájékoztató írja!Azért nem ártana felkeresni egy nőgyógyászt,mert lehet,hogy nem is gombásodásról van szó,hanem valami másról!Nem kell félni tőlük,én is sírva mentem el,mert terhes voltam és szégyelltem,de azt mondták,gyakran előfordul,a felborult hormonháztartás miatt!Szóval minél előbb egy doki!
2011. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!