Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom biztosra hogy...

Honnan tudom biztosra hogy hüvelygomba?

Figyelt kérdés

Elég erős hüvelyfolyásom van, de nem folyamatosan, csak így egyik pillanatról a másikra kifolyik egy "adag"... főleg reggel, amikor felkelek. Opálos, fehéres színe van.

Ettől függetlenül más panaszom nincs... nem ég, nem viszket, nincsenek kiütések, semmi...

Vettem már több hüvelygomba ölő szert, de nem is az hogy kiújult, hanem el se múlt.

Ezért is merült fel bennem az, hogy ha nem gomba akkor mi?


Holnap után megyek nőgyógyászhoz, de addig szeretnék kérni valami ötletet, amivel egyértelműen el lehet dönteni hogy mi ez.



2015. febr. 3. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem gomba, mert az viszket és éget. Nekem úgy tűnik, hogy ez természetes fehérfolyás. Vannak nők, akiknek több van, vannak akiknek kevesebb, és olyan is akad, kinek alig van és csak peteérés körüli időben.
2015. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is sima fehérfolyás lesz ez.
2015. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. Holnap 10 re kaptam időpontot a nőgyógyászhoz... kíváncsi leszek mit mond...
2015. febr. 4. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én is ugyanígy vagyok. Nekem a dokim azt mondta, hogy minden nőnek más a folyása... van akinek több van akinek kevesebb.

Kiváncsi vagyok neked mit mond :)

2015. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2015. febr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
voltam, de azt mondta, hogy 20 án menjek vissza..
2015. febr. 8. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!