Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ph helyreállításra mit javasol...

Ph helyreállításra mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Olyan amit a legtöbben használtatok és jó véleménnyel vagytok róla :)
2015. febr. 4. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A vér pH-ját a szervezet saját maga nagyon pontosan szabályozza. Kicsiben ez érvényes az egyes sejtekre is, ellenkező esetben a biológiai történések nem mennek végbe és elpusztulnak a sejtek.
2015. febr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hüvely Ph? joghurtba mártott tampon éjszakára.

vagy a drágább változat: lactofeel gél.

2015. febr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minek a pH-ját?

Most divatos a "lúgosítás", amivel egyesek igen jól keresnek. A másik az 5.5 pH-s krémet hirdeti, drágábban, mint más gyártmányt. Ez viszont savas! (Zárójelben: 1÷7pH savas, 7pH semleges, 7÷14pH lúgos kémhatású.)

.

Ha pontos választ vársz kérdésedre, úgy kéne megfogalmaznod, hogy minek pH-ját kivánod változtatni!

2015. febr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

második vagyok.

gondolom mert a nők egészsége kategóriába tette, nőgyógy. dologra gondol.

2015. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hoppá,ne haragudjatok azt kihagytam,köszönöm második igen a hüvely ph-ra gondoltam :)
2015. febr. 5. 17:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Milyen joghurt? És a Lactofeel gél mennyire megbízható? Mert múltkor is vettem gélt és újra mehettem nőgyógyászhoz gomba miatt,szerencsére már kijöttem belőle,de nem szeretnék még egy baklövést :/
2015. febr. 5. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!