Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fürdés után viszket a vaginám....

Fürdés után viszket a vaginám. A szappan miatt?

Figyelt kérdés
Egyre többször figyelem meg, hogy fürdés után nagyon viszketek ott lennt és ma amikor beszappanoztam égett is. A szappantól van?

2015. febr. 4. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Én életemben kétszer használtam szappant (ja, mindkétszer vendégségben), és mindkétszer nagyon viszketett.. :(

Tusfürdőt használok. Te hogyhogy szappant?

2015. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is tusfürdőt használok csak oda szoktam szappant. Gondoltam az jobban tisztít.
2015. febr. 4. 22:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Maradj a tusfürdőnél szerintem.

A szappanok alapból kínozzák az érzékeny bőrt, pláne a nemi szervnél ahol alapból érzékenyebb meg vékonyabb, leginkább szárítja szóval valami krémmel kend be ha jót akarsz magadnak.


Én egyszer amikor kifogyott a tusfürdőm szappannal mostam meg magam és bizony baromira égetett meg húzódott ott lent, alig bírtam magammal. Akkor a barátom mondta hogy mossam át baba szappannal, neki adnak ingyen a munkahelyén és volt neki vagy 1 teli dobozzal így adott nekem és azzal mostam át, és mivel az bőrbarát mg kimondott babáknak van így sokkal jobb lett utána.

2015. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én pont Baba szappannal mostam meg.:/
2015. febr. 4. 22:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb az intim lemosó lenne a szappan helyett.
2015. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mosakodó krémet használj alulra. Patikában lehet megvenni. A szappan miatt lehet a viszketés.
2015. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2015. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van itthon mosakodószappan csak nem tudtam,hogy oda is lehet használni, de akkor holnap kipróbálom.
2015. febr. 4. 22:24
 9/10 A kérdező kommentje:
*mosakodókrém
2015. febr. 4. 22:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Baba szappantól mi is viszkettünk mindig, lanolinra is lehet érzékenység, amióta sensitiv, illetmentes szappannal mosakszom nem viszketek.
2015. febr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!