Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kis hasfájdalom jelezheti a...

A kis hasfájdalom jelezheti a szülés közeledtét?

Figyelt kérdés
40+5 hetes terhes vagyok, már túlléptem a terminusomat. Egész idáig semmit sem éreztem, sem kontrakciót, sem fájdalmat, néha kisebb nyomásokat az alhasam tájékán, de ez minden. Nagyon izgulok, hogy mikor fog megszületni a kicsi, és hogy fogom tudni, hogy mehetünk a kórházba... Ma kis görcseim jelentkeztek, ami nem tart tul sokáig, de rendszeresen érzem kisebb megszakitasokkal... ez már jelent valamit? Vagy csak hallucinálok?
2010. febr. 10. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallucinálsz, figyeld a fájásokat, legyél készenlétben. Oda van pakolva minden? Ha erősödnének irány a kórház. Ott biztonságban leszel.
2010. febr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezdődik:))

Hamarosan a karodba tarthatod a babádat!

Gratulálok.Jó egészséget, és boldog babázást:))

2010. febr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem erős alhasi fájásaim voltak, nem folyt el a magzatvíz sem, nem tudtam, hogy szülök, azt hittem baj van a babával. A kórházban közölték, hogy ez SZÜLÉS! Durva volt, mert még csak a 35. héten voltam, azt hittem olyanok lesznek a fájások, mint amikor bekeményedett a méhem, de teljesen más volt. Nyilallt, szóval szerintem most Te is vajúdsz. Gyors és könnyű szülés kívánok!

10 hónapos kislány anyukája

2010. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást, igazatok volt, az aznapi kis hasfájás a szülés kezdetét jelentette, és febr. 11-én meg is született a kis Manónk :)))

szép napot kívánok mindnekinek :)!

2010. márc. 5. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!