Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ettől felfázhattam? És ugye...

Ettől felfázhattam? És ugye lehet ettől majd gyerekem?

Figyelt kérdés

Ma mentem suliba, és rosszul lettem az utcán. Leültem egy lépcsőház kő lépcsőjére, r*hadt hideg volt, ott ültem 25-20 percet. Tudom, hogy butaság volt, de akkor nagyon rosszul voltam, nem is foglalkoztam vele.

Ráadásul egy nagyon vékony harisnya volt rajtam egy nagyon vékony szoknyával.


Mennyi az esélye hogy felfáztam? És ha igen, ennek nem lehet nagyobb következménye, pl. hogy nem lehet gyerekem, ugye? :S (Még soha nem voltam felfázva.)


16/L


2015. febr. 5. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
a "felfázásnak" semmi köze a fázáshoz, bakteriális fertőzés okozza - kb 2 perc alatt diagnosztizálható (pisibe tesztcsíkot tesz a dokid) és felír egy pár adagos antibiotikumot
2015. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és a húgyutaid nem a nemiszerveid ;)
2015. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég hülye ötlet a mostani időben vékony harisnyában és szoknyában elindulni, így akkor is felfázhatsz, ha nem ücsörögsz hideg lépcsőkön.


Miért lettél rosszul? Vagy mi történt?


Amúgy ha hasfájás, fájdalmas pisilés jelentkezik, akkor doki!

2015. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A felfázás nem egészen így működik, de ha fájdalmas és gyakori vizelésed, deréktáji fájdalmad van, akkor valószínűsíthető.
2015. febr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!