Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap után fogok keringőzni,...

Holnap után fogok keringőzni, és ma megjött. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig fáj tőle mindenem és nem szeretnék így táncolni..Hogyan lehet elállítani?

2015. febr. 5. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy nem lehet elállítani.
2015. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Elállítani nem lehet, de komfortosabbá tudod tenni. Betét helyett használj tampont, és vegyél be fájdalomcsillapítót, hogy ne legyenek fájdalmaid.
2015. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapító, No-spa. Elállítani nem tudod. Neked még a harmadik napon is ilyen rossz? Melegvizes zuhany segít? Előtte akkor mindenképp áztasd magad egy ideig. Engem nagyon ellazít pl. Elállítani tényleg nem tudod, viszont vannak illóolajok, amik elvileg segítenek.
2015. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) nekem 8-9 napig szokott tartatni, és erősen sajnos..és végig fáj mindenem..
2015. febr. 5. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 8-9 napig tartó erős vérzéssel én lehet elmennék nőgyógyászhoz. Ez így nem oké szerintem.
2015. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a menzeszeddel, kapcsold ki a fejedből. Tampont fel, aztán jónapot... Fájdalmat meg lehet jól enyhíteni és a mozgás is segít.
2015. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell belehalni!
2015. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A nőgyógyászt inkább kihagyom.. :))

Köszönöm! :)

2015. febr. 14. 09:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


5-ös vagyok. Te tudod, de lehet szükséged lenne egy kivizsgálásra. Hidd el, lehet, hogy valami apró probléma okozza a hosszú, erős vérzést, talán egy kúra segíthet rajta, és egy életre megoldódna a problémád. Nem érné meg az az 5 perc?

2015. febr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!