Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez azt jelenti, higy nemsokára...

Ez azt jelenti, higy nemsokára megjön az első?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Kb. 2 éve van fehér folyásom. A melleim is már olyan 1.5 éve nőnek. Alul szőrös vagyok. Elég pattanásos a bőröm, de egyik napról a másikra tiszta pattanás lett az arcom. Eddig 2 alkalommal volt barna folyásom 3 hónapja. Válaszokat várok! Köszi :)

2015. febr. 7. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,idő kérdése :)
2015. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb. mennyi ido? :)
2015. febr. 7. 15:24
 3/5 anonim válasza:

(nem az első vagyok) Igazából ez minden lánynál totál változó, hogy mikor jön meg, de ha már 2 éve van fehér folyásod akkor tényleg nemsokára szerintem... De mondom, nem biztos. De azért érdemes lenni beszerezni egy-két csomag betétet ;)

Ja és a pattanás nem függ össze az elsővel. Az is lehet, hogy csak sok olyan ételt ettél, ami nem tett jót!

2015. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában a fehérfolyás kezdete után 2-3 évvel szokott megjönni, de 17 éves korig normális, bármikor is jön meg.
2015. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Anyumnak 13 eves koraban jott meg. Osszefügg ez valamilyen formaban az en mensimmel?
2015. febr. 8. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!