Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok és nincsenek...

14 éves vagyok és nincsenek melleim. Tudok valamit tenni?

Figyelt kérdés
Idén nyáron leszek 15 éves és szó szerint semmi melleim nincsenek. Vékony alkat vagyok, 163 cm. Semmi önbizalmam nincsen, mert az osztályban lévő lányoknak van, sot, meg olyannak is, aki olyan alkat, mint én. Szó szerint nincs önbizalmam :( 75A, szivacsos melltartóba éppen hogy a legkissebb méreten egy kicsit van mellem. Rettentően rossz érzés. Tudok valamit csinálni, hogy gyorsabban nőljenek? Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. febr. 7. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, vársz néhány évet! :-)
2015. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, nem ezen múlik a nőiesség, emiatt semmiről nem maradsz le.
2015. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb esetben pár év múlva megnő, de számíts rá, hogy lehet hogy nem. Tudom, hogy rossz érzés. 14 évesen csak nekem nem voltak melleim az osztályban és sajnos azóta sincsenek. :/ L/22
2015. febr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam anno. Szégyelltem öltözködni 8.-ban tesiórára, mert minden oszt.társnőm melltartót hordott, csak nekem nem volt mire. Aztán nyáron úgy megnőtt, hogy azóta is 75 D a méretem... És jól szét is szakadt rajta a bőr... Úgyhogy nekem elég lett volna fele ekkora is...
2015. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt teheted jogy varsz,egeszsegesen elsz :) megno majd nyugi
2015. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!