Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kell először elmenni...

Mikor kell először elmenni nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és még sosem voltam. És még szűz vagyok. Félek , hogy a nőgyógyász furcsán fog nézni rám emiatt. Meg , hogy kérdezgetni fogja , hogy hogyhogy még az vagyok.

2015. febr. 10. 01:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A nőgyógyásznak semmi köze hozzá, hogy miért vagy szűz, és semmi ilyen kérdést nem fog feltenni. Viszont nem is szeretnek szűz lányokat megvizsgálni. Ha nincs bajod, 1-2 évig még ráér nőgyógyászhoz menni. Esetleg kiválaszthatsz valakit, akivel elbeszélgetsz, hogy később milyen védekezési módok lennének számodra megfelelőek, kérdezhetsz tőle minden félét, s mire vizsgálatra kerül a sor, nem egy vadidegen fog hozzád érni.
2015. febr. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

21,22 éves korban "illik" először elmenni, vagy a nemi élet megkezdése után kb 1 évvel.

Mi köze az orvosnak ahhoz hogy még szüz vagy?? ezt nem nagyon értem...

2015. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Menj hölgy nőgyógyászhoz -

Van valami panaszod?

2015. febr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs panaszod miért mennél?
2015. febr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem nincs panaszom. De rákszűrésre szeretnék elmenni. Azért paráztam rá erre mert ilyen idős korban már az emberek furcsának találják , hogy valaki még az. De köszi a válaszokat , megnyugtattatok. :)
2015. febr. 10. 16:27
 6/13 anonim ***** válasza:

Elég sokan azok még,csak a szájuk nagy.Ezen aznoldalon is sok 18-25 éves fiatal(fiúk is)írták hogy szűzek,csak ez tabu.



Ide nem kötelező menni,ez nem valami kötelező dolog.

Sokan 25-30 évesen mennek el.


Azért nézzêl utàna alaposan a vizsgàlatnak,hogy mindent tudjál.

2015. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

19 évesen annyira furcsa, ha valaki szüz???

Normális családban felnőtt lányoknál ez nem olyan ritka, és főként nem szégyenlendő.

2015. febr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászok tudnak egész jó fejek lenni. Nem hinném, hogy kellemetlen helyzetbe fog hozni azzal, hogy kérdezget. Lehet azt mondja majd, hogy "Hát kegyed olyan csinos, biztosan sec perc alatt akad egy udvarlója".

Tőlem legutóbb megkérdezte, hogy hogyan védekeztünk. Mondtam, hogy nincs barátom. Erre ő: "Akkor keríthetnénk magácskának egyet!" :D

2015. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te jópofának találod?????????
2015. febr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

8.

Ez egy jó fej nőgyógyász volt??

2015. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!