Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek elmenni nőgyógyászhoz a...

Félek elmenni nőgyógyászhoz a testi hibáim miatt, mivel volt már egy negatív visszajelzésem. Más is járt már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Érzékeny bőrű vagyok és nagyon szőrös, ezért szinte lehetetlen az altestem szőrtelenítése. A gyantától és a borotvától is kipattogzik a bőröm, a szőrtüszőim pedig durván begyulladnak, ezért általában csak rövidre vágom a szeméremszőrzetem. Emiatt viszont szégyellek elmenni nőgyógyászhoz. Viszont már nagyon időszerű lenne megvizsgáltatnom magam, de egyszerűen képtelen vagyok elmenni.

Csak egy kis megnyugtatást kérnék. Van valakinek hasonló problémája? Hogy küzdötte ezt le?



2015. jan. 30. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Nőgyógyászhoz nem kell szőrteleníteni, úgyhogy nyugodtan menj el. Egyrészt baromira nem érdekli, hogy milyen az alfeled. Másrészt látott már ő mindenfélét.

A lényeg, hogy ápolt és tiszta legyél, más nem számít.

Szóval emiatt kár aggódnod.

Én szőrtelenítek odalent, de ha pont úgy jön ki, hogy mikor nőgyógyászhoz megyek, akkor szőrös, mert még nem nőtt ki eléggé, akkor én sem szedem le direkt csak azért.

2015. jan. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele!Soha nem szőrtelenítettem még csak azért,hogy a doktor úrnak tetsszen!Hidd el,őt csak az érdekli hogy tiszta legyél!
2015. jan. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted az orvost mit érdekli, hogy hogy néz ki? Mondjuk megérteni megértem, először én is nehezen mentem vizsgálatra, mert nekem meg a kisajkaim méretével van "némi" problémám. Gondolhatod, hogy soha de soha nem kaptam rá megjegyzést az orvostól. A szőr is teljesen természetes dolog, sőt, a szőrtelenítés sokszor kifejezetten ártalmas.

Nem fog beszólni miatta, felesleges aggódnod.

2015. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A nőgyógyászok általános véleménye az, hogy a genitáliák nem véletlenül védettek szőrzettel, funkciójuk van. A nemi szőrzet nem testi hiba, és nem hiszem, hogy nőgyógyász ilyen téren bárminemű negatív visszajelzést adott volna.
2015. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont az ellenkezője a probléma, nekem már szólt be orvos azért mert csupaszon mentem oda.

orvosok nagy többsége szerint egészségtelen a borotválás lent.

2015. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Keress női orvost elsőre, az talán könnyebb lesz.
2015. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta csak vágom a szőrt ott, azóta voltam párszor nődokiknál, egyik se szólt érte.
2015. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Menj tényleg hölgy nőgyógyászhoz, ha nem szeretnél

férfihoz

2015. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoznak a szőrrel, az zavarja őket ha izzadt valaki, vagy ápolatlan, mosdatlan. Ha volt már negatív visszajelzésed férfi nőgyógyásztól, ahogy írtad, inkább válassz női nőgyógyászt, mert a nő ilyen szempontból talán jobban megérti a másk nőt.
2015. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen női orvost keress, nyilván elviselhetőbb elötte terpeszteni, mint ffi orvos elött.
2015. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!