Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Komoly kérdés! Az iskolaorvosn...

Komoly kérdés! Az iskolaorvosnak tényleg joga van megnézni a nemi szervem, sőt a hüvelyem is? Mi van, ha nem engedem?

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam, hogy lányoknak ilyen iskolai vizsgálaton kellett részt venni. Ilyen komolyan létezik? Hogy fel kell feküdni az asztalra szétett lábakkal, olyat nem csak nőgyógyász szakorvos csinálhat? Nekem is volt iskolában orvosi vizsgálat, de bugyimat senkinek eszébe sem jutott "leparancsolni" rólam, a melltartót igen, de az nem érdekelt.


Mi lett volna, ha ilyen lett volna és én nem engedem? Ehhez joga van?



2015. febr. 10. 14:29
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Ja és kár három felhasználó néven írogatni, mert aki régóta itt a fórumon, megismeri a stílusodat, hiába váltogatsz:)
2015. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

Jajj te szegény előző!

Van már pszichológusod? Tudok ajánlani ha esetleg még nincs neked.

2015. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Látod, most is velem foglalkozol ahelyett, hogy a kérdésre válaszolnál. Persze, ha van mit..
2015. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Priviben is kérheted, ha esetleg szégyenled itt kérni!
2015. febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Óh köszönöm:) Megígérem, ha egyszer szükségem lesz rá, akkor csak tőled fogom kérni:) De azért megbocsáss, nem nekem vannak ilyen komoly gondjaim a férfiakkal, mint neked..
2015. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Ja mit nem lehet azon megérteni,hogy egy bizonyos határt kellene màr húzni az orvosi vizsgálatok terén és a módon,módszeren is sokszor változtatni kellene.


Nem a 3. világban élünk,kulturáltan is el lehetne végezni.

2015. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Hagyd már ezt az erőszakos lükét, látod mi mindent kitalál, hogy bántsa a vele egyet nem értőket!
2015. febr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

:))) Magadról beszélsz???? Szerintem is hagyjuk, vitatkozni csak értelmes emberrel lehet, aki nem sértődik be, ha valakinek más az álláspontja. Ehhez képest, te rögtön pszichológushoz küldenéd:)) Vicces ez az oldal komolyan...

na ég áldjon, vigyázz magadra:)))

2015. febr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
63%

Most fel kellene fogni hogy ha neki bejön a meztelen vizsgálat akár mások társaságába akkor ott a lehetőség előtte!☺


Többség még ha négyszemközt tudna lenni az orvossal akkor sem szeretne meztelen lenni!

Ez iskola,ezek gyerekek,ez nem sexipar ahol szükségszerű a munkában a nemiszervek vizsgálata.


De mások erre nem vágynak,így ilyen megalázó helyzetbe senki ne akarja hozni őket.

2015. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!