Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjott es nagyon gorcsolok....

Megjott es nagyon gorcsolok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap jott meg, nagyon sok es borzasztoan gorcsolok, vettem be gyogyszert nospa+algopyrin ez altalaban segit de most nem. Meleg vizes palack is van a hasamon myr 20 perce, de semmit nem hasznal. Alig birok felallni. Borzalmas. Sose gorcsolt meg ennyire. Mellesleg rettegek a hanyastol es bepanikoltam, mert van aki ilyen eros gorcsoktol mar hanyni is szokott. Mit tegyek, hogy legalabb egy picit enyhuljon? 16L
2015. febr. 10. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
pihenj sokat,ne erőlködj. igyál vizet
2015. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem másfél óra alatt szokott hatni az ilyen kombináció... És általában ebből fél órát forróvizes zuhany alatt töltök. Nyugi, el fog múlni! Legközelebb, ha érzed, hogy nemsokára megjön ne egyél nehéz ételeket, és abból is csak keveset. Lehetőleg kevés sós ételt fogyassz, viszont igyál nagyon sokat. Édesanyám minden egyes hónapban hányt, és injekciózták a görcsei miatt egészen addig, amíg fogamzásgátlót nem kezdett szedni, majd mikor megszülettem, teljesen elmúltak a tünetei.

Hozzám is jött már mentő, de olyan erős görcsölésnél sem hánytam, viszont már forgott velem a világ és az ájulás határán voltam. Nem törvényszerű a hányás, csak ezért mondom. :)

2015. febr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az elobb kicsit elmult, most megint elegge gorcsolok:(

Amugy koszonom a valaszokat!

2015. febr. 10. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!