Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tetszik. Műttessem meg?

Nem tetszik. Műttessem meg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megelégedve a kisajkaimmal ugyanis nekem nagyobbnak tűnnek mint az átlag , emiatt kevés az önbizalmam az ágyban! De félek viszont, hogy a csiklóm érzéketlenné válik ha műtétre vállalkozom, és többet nem leszek képes az orgazmusra. ha egy ilyen műtétre vállalkozok az mekkora összeg ? Segiitsetek

2015. febr. 12. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szeritnem egyáltalán nem jó ötlet.

Egyrészt az, hogy kicsi vagy nagy, igencsak relatív fogalom.

Másrészt a férfiaknak nem ez a lényeg egy kapcsolatban, söt sokan éppen pozitivnak érzik, ha a kisajkak nagyobbak, esetleg kilátszanak a nagyajkak közül.

Harmadszor a mütétnél igen nagy a valószínüsége, hogy a környéke részben vagy egészben érzéketlen lesz.

Negyedszer: minden mütétnek van kockázata, részben az altalás miatt, részben a sebgyógyulás nem mindig zajlik úgy, ahogy kellene.

Ötödször egy mütétnél midnig fennáll a trombózis veszélye.


A helyedben elfogadnám magam úgy, ahogy vagy. Így semivel sincs kisebb esélyed arra, hoyg egy férfi elfogadjon, mint a mütét után - azaz semmi különbség sincs az elötte/utána állapot esetén, viszont elég sok kockázata van.


Biztos lesz, aki írja, hogy neki problémamentes volt egy ilyesmi mütét. Viszont azon gondolkodj el, hogy ez nem garancia arra, hogy nálad is így lesz. Szerintem többet veszthetsz, mint amennyit nyers. és ha egyszer félresikerült, akkor nincs visszaút!

2015. febr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nehogy megműttesd!!!!! Ne őrülj már meg

jók így a kisajkaid, ahogy vannak!

2015. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!