Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy alsó-felső...

Mennyibe kerül egy alsó-felső állandó fogszabályzó? Tisztában vagyok azzal, hogy államilag nem támogatott az én koromban, de mégis milyen nagyságú összegről van szó? Illetve tud-e valaki egy olyan helyet, ahol viszonylag olcsón tudok szerezni? 19F

Figyelt kérdés

#fogszabályzó #19 éves #alsó-felső fogszabályzó #tejfölösfokhagymáslángos
2014. febr. 15. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

az esztétikus ára 170 ezer volt, ez van a felső fogsoromon és az alsón ami van 100 ezer volt

ezek az árak vannak, nagy eltérés nem lehet közöttük, mert ez fogtechnikai árlista alapján van

én 3 hetente járok és alkalmanként 5000 ft-ot fizetek

kb. 1.5 évig lesz rajtam

2014. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Készülék fajtájától függ. 200 ezer körül vannak a legolcsóbbak, de ehhez hozzá jön a vizsgálatok ára, a röntgen, mielőtt felteszik teljesen rendben kell lennie minden fogadnak, nem lehet lyukas egyik sem... szóval nem olcsó.
2014. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van, ahol 170 a felső + 170 az alsó.

De van olyan ismerősöm akinek 50 volt csak. (Tatán)

2014. febr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahová én járok, ott 100 000 a sima fém egy fogívre (tehát alulra felülre 200 000 összesen). Havonta a gumicsere 5000 Ft. Budapesti hely, ha érdekel, írj privátot.
2014. febr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!