Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szekszárdon melyik nőgyógyász...

Szekszárdon melyik nőgyógyász az, aki ért az inzulin rezisztenciához és az alulműködő pajzsmirigyhez, kihez lehet fordulni?

Figyelt kérdés
Évek óta ájulás, szédülés, leeső vércukor, bekómázás, mindez normális vérvételi eredmény mellett, valamint bal alhasi szúró fájdalom, puffadással és erőteljes hasi hízás amúgy vékony testalkat mellett. Ráadásul kezdődő pajzsmirigy alulműködés..Szóval kihez fordulhatnék ezekkel Szekszárdon? Javasolnátok valakit? Köszönöm!!

2015. febr. 13. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
nem ismerem szekszárdot, de én a helyedben elmennék megnézetni, hogy lisztérzékeny vagyok-e.
2015. febr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Endokrinológust keress fel, vagy olyan nődokit, akinek van endokrinológiából is szakvizsgája.
2015. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia, még ezt találtam neked

[link]

2015. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a puffadás az most nincs itt, de más leírásokban szerepel.
2015. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!