Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utal az, hogy olyan...

Mire utal az, hogy olyan érzékeny vagyok a candidára, hogy ha eszem egy kis érlelt sajtot (pl. camembert) akkor rögtön kellemetlen élesztőszagú folyásom lesz már másnap?

Figyelt kérdés

Gyakran előjön sajnos nálam is ez a szörnyűség. Egyszer már kiírtottam, flóravisszaállítottam. Ennek ellenére pl. ha eszem pár szelet camembert biztos hogy konkrétan erősen érezhető élesztő szagú folyásom lesz.cama

Ez annyira megalázó számomra, már nem tudom mit tegyek. Candida vizsgálat vérből az ingyenes dolog?


Ez talán azt jelenti hogy az egész szervezetemben van ez a gomba?



2015. febr. 13. 19:11
 1/3 A kérdező kommentje:
:.((
2015. febr. 13. 19:13
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig nem is vagyok cukor és szénhidrátfüggő sem mint olyan sokan. Az aki egész nap tömi magát cukorral meg péksütikkel meg sok alkoholt is iszik annak miért nincs semmi baja? Ez valami genetikai dolog vagy mi a frász?
2015. febr. 13. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:

szia! szerintem ne egyél ilyen sajtot, és tejterméket meg pláne.

ha rögtön folyásod lesz, akkor nem lehet, h vmi nőgy. fertőzés van benned? talán egy normálisabb nőgyógyászhoz kéne elmenni+tenyésztést kérni.

2015. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!