Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, sürgős, mi lehet velem?

Lányok, sürgős, mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Okt. elején megkaptam az influenza elleni védőoltást és azota telejsen megváltozott a menstruációm. Már az októberi se volt oke(26.an jott meg, a vedőoltast pedig 8a körül kaptam) Kevesebb lett, egy tisztási is elég, pedig előtte közepes volt. Az allaga teljesen tiszta, mintha filccel rászineztek volna. bár az utolsó 2 menstruacióm alkalmával 1-2 nagy (talán alvadt vér) csomo tavozott belőlem.. piros volt, pisinel meg sötét. A ciklusom 27-28 napos a hossza pedig 4-5-6 nap, bar altalaban 5-6 nap, de oktoberi 4 a novemberi 5 a januari pedig 6 volt. 4 éve menstuálok, mostnpedig késett. Tegnap előtt kellett volna megjönnie, görcsöltem is, pénteken pisilesnel pedig puncs szinu világos rozsaszin folyas tavozott 1x, majd narancssargas vizes volt, most pedig minimalisan piros, de az is kinlodva... csak mikor megtörlöm akkor látszik h piros.. azóta is görcsölök, a mellem érzékeny. Terhesség kb kizárható, mert a párom nagyon nehezen tud elmenni(gumiba egyaltalan nem, gumi nélkül pedig kb 5-10perc) előváladékja sincs. Multkor ugyan csinaltuk guminelkul de max 1-2 perc volt. neha csak ugy magatol begorcsol a petefeszkem es abbol sugazo fajdalom indul a mehembe.. mintha gorcsot kotnenek a petefeszkemre.. nem ertem mi van velem:((
2015. febr. 14. 00:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Peetereskor pont elkaptam egy virusos megfazat, napi 3 sinecodot, septofortot es 500mg os C vitamint kellett szednem. Egyiket se szedtem azelott
2015. febr. 14. 00:47
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát az influenza elleni oltás oltári nagy baromság volt, mert kiderült róla, hogy több bajt okoz, mint amennyit használ. Sose értettem, minek kell mindenféle oltást beadatni (mivel nem tudom hány éves vagy, ezért azt se, hogy te vagy a szüleid adatták be, de bődületes baromság!). Abszolút nem kizárt, hogy az oltás miatt van ez. Akiknek beadták az oltást, kb. 90%-uk durvábban elkapta a vírust, mint akiknek nem volt beadva és egyéb, furcsa tünetek is jelentkeztek. Szerintem kérdezz meg egy dokit, mert az ilyen már elég komoly lehet.
2015. febr. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A családban van egy krónikus beteg, igy miatta muszaj volt beadatni, o nem kaphatja meg az oltast, viszont a betegseget konnyen elkaphatja tolunk, ami ranezve eleg nagy baj lenne.
2015. febr. 14. 01:14
 4/15 anonim ***** válasza:

Így meg te kerültél szar helyzetbe...

Nemtudom, megkövezhettek, de én az "inkább más legyen beteg, mint én" elven élek, és nem adatok be magamnak minden szart...

2015. febr. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ahj nem ertem mi lehet a gond velem:((
2015. febr. 14. 01:39
 6/15 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha mégis gyanakodnál terhességre, és csinálnál egy terhességi tesztet!
2015. febr. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nőgyógyász. Akkor is, ha esetleg az oltás okozta, a bajod nőgyógyászati eredetű. Fogamzásgátló szokott még ilyen tüneteket okozni, de azt írtad, gumival védekeztek. Az az oltás lehet legyengítette az immunrendszered, és összeszedtél valami jó kis fertőzést..
2015. febr. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, amit az előző írt: azért a terhességet is zárd ki. Méhen kívüli terhesség esetén pl. jelentkezik a havi vérzés.
2015. febr. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Komolyan? :( marha jo..

most pisinel volt 1kis veres folyas.. remelem lesz belole mensi:(

2015. febr. 14. 01:47
 10/15 A kérdező kommentje:
Tesztet mar lehet csinalni vagy korai meg? 24en voltunk egutt
2015. febr. 14. 01:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!