Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek hány hetes terhes...

Szerintetek hány hetes terhes lehetek? Ha jan15 jött meg és az nap csináltam tesztet de akor negatív volt február első napjaiban csináltam tesztet ami mar pozitív volt de végig meg volt pár napja múlt ell de van mikor vissza jön a menses.

Figyelt kérdés

2015. febr. 14. 02:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Az együttlét napján minek csináltál tesztet? Ha az is vagy, azt rögtön aznap biztos, hogy nem fogja a teszt kimutatni, de még rá két hétre sem. Mikor volt az utolsó menzeszed? A terhességet az utolsó menzesz első napjától számoljuk. Menj nőgyógyászhoz!
2015. febr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
December 20. aztán mar éreztem hogy terhes vagyok es csináltam január 15. De akor meg negatív volt! De aznap meg is jött a mensesem aminek örültem de meg január 30. Is meg volt aminek mar nem ürultem es csináltam újabb tesztet február első napokba ami pozitív volt! Voltam orvosnal ultrahangra küldött es vervetelre de csak marcusba lesz ultrahang mert azt mondjak annyira pici hogy nem lattjak így kétségek között vagyok hogy hany hetes lehetek most!
2015. febr. 15. 06:10
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom honan vetted hogy azért csináltam január 15 tesztet mert az nap voltunk együtt a férjemmel! Ezt sehol nem írtam!
2015. febr. 15. 06:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked férjed van? Atya úr Isten! Ennyi ésszel ne is szaporodj, mellesleg a helyesírásod is hagy némi kívánnivalót maga után,plusz a fogalmazásod is.
2015. febr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kivancsi senki a kommentedre! Minek irsz ide ha normalisan nem tudsz irni?Lehet NEM fogalmaztam valami frapansan de ez csak azert van mert regota nem magyaro. lakom de neked nem fogok be szamolni mindenrol kis csitri! Es kocc mert mar kicsit elenszenves vagy! nem toled kertem tanacsot na paaaa!!
2015. febr. 15. 20:23
 6/6 anonim válasza:
Mi lett veled végül?
2015. júl. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!