Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Neha feheres, maskor sargas,...

Neha feheres, maskor sargas, neha barbas a folyas, egesz honapon at tart. Nem veszesen sok, de betet nelkul eleg kellemetlen. Ez huvelygomba?

Figyelt kérdés
evek ota muszaj tisztasagi betetet hordjak. viszketes, kiutes nincs. ha gomba lenne, eddigre rosszabodott vna nem? ez normalis? amugy 19 vagyok.
2008. aug. 22. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy gomba, nekem is ugyanez van, szerintem menj el nőgyógyászhoz, mert bármi is ez, semmiképp sem jó.
2008. aug. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia.én 21 vagyok,és én is évek óta használok tisztaságit.Nélküle már nem tudok élni:) nekem is néha fehér,néha sárgás,de barnásat még nem tapasztaltam.nekem nics semmi bajom.remélem neked sincs.de ha megakarod magad nyugtatni,nézesd meg magad egy dokival.az a biztos;)sok szerencsét.
2008. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!