Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászaton jártam rákszűré...

Nőgyógyászaton jártam rákszűrésen. Sajnos nem lett jó az eredményem, de egy ilyen rossz eredményem már volt 2 évvel ezelőtt. Most mi lesz vajon?

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 06:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Mit jelent ez a P 3-as érték pontosan?
2015. febr. 17. 06:04
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
húha, ez nem jó. benned van a hpv vírus,. a méhszájat szokták ilyenkor műteni. leoperálják onnan a nem odavaló husit.
2015. febr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne félj,ez még nem olyan vészes
2015. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
p3 lehet gyulladástól is! Nem volt ráírva, hogy valamilyen fertőzésed van?
2015. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
P3 csak GYANÚT jelent, vagyis hogy lehetnek kóros sejtek, de ez még nem biztos. Ilyenkor általában nem csinálnak semmit, csak visszahívnak 3 vagy 6 hónapos kontrollra és folyamatosan figyelik, hogy rosszabbodik/javul-e az állapotod.
2015. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem két éve volt P3-as eredményem. Gyulladás volt.Nem kell mindig egyből a legrosszabbra gondolni, főleg, ha évente jársz szűrésre.
2015. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt mondták 3 hónap múlva meg kell ismételni a rákszűrést. Hát kíváncsi leszek az eredményre.
2015. febr. 22. 08:14
 8/8 A kérdező kommentje:
3 honap múlva is rossz lett az eredmenyem P 3 és cím1,cím2, cím3 is megtalálható volt. Papilomiai vírus 18-as legagresszivabb és 31.-és közepesen agresszív. Műtét lett.Egészségügyi kaparas és mehkupbol vágtak ki ami szovettanra egy. Csövet helyezték fel a ehszajhoz és körbe varrták. 1het múlva veszik ki. Szovettani eredmény 2 hét múlva. Ettől függ hogyan tovább.
2015. jún. 8. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!