Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kapot már el HPV-fertőzést...

Kapot már el HPV-fertőzést valaki? Ha volt mien kezeléseket kapott?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, a barátom, az előző kapcsolatából hozta. :/ Még szerencse, hogy nekem időben feltűnt, és nem kaptam el...

Szemölcsei lettek, és varszerű sebhelyek jelentek meg az alhasán, amikre ecsetelőt kapott (havi 4 ezer ft, azt hiszem), de nem sok javulás volt tőle. A bőrét csúnyán felmarta, aztán elment leszedetni, úgy égették le. Azt mondta, kellemetlen volt, de annyira nem fájt. A sebhelyek kb. 4-5 nap múlva egész szépen begyógyultak.

Vizsgálat során ha tenyésztetni kell a vírust, hogy milyen genotípusú, az plusz 5000 ft. És sajnos nagyon gyakran visszatér, de ha szerencséje van az embernek, 1,5-2 év alatt magától eltűnik, legyőzi a szervezete.

A lányoknak rosszabb, mert a hüvelyben, a méhen is megjelenhet, rákot okozhat. Ha már nagyon nincs remény, hüvelycsonkolást szoktak alkalmazni, vagy cakkpakk az egész méhet eltávolítják - persze csak szélsőséges esetekben.


Remélem, tudtam segíteni.

L,19

2010. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!