Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati radikális műtét...

Nőgyógyászati radikális műtét vár rám. Valaki fel tudna világosítani, hogy mivel jár ez?

Figyelt kérdés
Kettő darab férfiökölnyi daganatom van. Még nem tudni, hogy jóindulatú-e vagy rossz.

2015. febr. 19. 19:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Nem vesznek előtte mintát belőle?

2015. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Megkéne először állapítani valahogy, hogy milyen

indulatú, ha nem jó, valósznűleg eltávolítják azt

a szervet

2015. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
51 éves vagyok. Pénteken vért vettek, most annak az eredményére várok. Azt mondta a doki, hogy előre nem vesznek mintát, hanem egyből műtenek Kecskeméten vagy Pesten. Egyébként Békés megyei vagyok. Az egyik egy többrekeszes ciszta a mások nem tudom mi, de a méhem mögött van.
2015. febr. 19. 19:43
 4/24 anonim ***** válasza:

nyugi, kipakolják az egész cuccost és három nap múlva hazamehetsz ha nincs komplikáció.

csak akkor kapsz kezeléseket ha rosszindulatú volt valami a kiszedettekből.

2015. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

A ciszta az (talán) nem annyira vészes -

A másik nem lehet, hogy esetleg mioma?

Mert az is jóindulatú valami

2015. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Az a három nap az hat vagy hét nap...Nekem november közepén volt ilyen,nagy műtétem.Het napig voltam bent.Műtét után,1 nap intenziv osztály,aztán visznek le a szobába.Kérdezz nyugodtan ,szivesen válaszolok
2015. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én is abban bízom, hogy minden jóindulatú lesz. El sem tudom képzelni, hogy kemót kapjak. Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer ilyen gondom lesz. Ez derült égből villámcsapás.
2015. febr. 20. 18:11
 8/24 anonim ***** válasza:
Tudom..ugyan igy voltam:(
2015. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nekem miómám volt, Győrben műtöttek, csak a daganatot vették ki, a méhemet nem, azt megmentették.
2015. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Az egészséged a legfontosabb . Ha ehhez az kell , hogy kipakoljanak , hát legyen ! Te is abban a korban vagy mar , mikor nem szül az ember .. Tehát ilyen szempontból mem okozhat gondot a műtét .
2015. febr. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!