Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek ciszta? Vagy más,...

Petefészek ciszta? Vagy más, de mi?

Figyelt kérdés

Egy ideje mar, igaz ritkán, de görcsbe áll főleg a jobb petefészkem(ez szokott csak menstruaciokor is) mintha gorcsot kotottek volna ra. es erezhetoen olyankor elnehezedik mintha ko lenne bennem. Ugyanigy volt a multkor is, mikor mentem az utcan es hirtelen szurasokat ereztem a mehenben a jobb petefeszkembol kiinduloan egy vonalban. megkellett allnom.kulonben ha megmozdultam ismet szurkalasokat ereztem mintha belulrol kessel szurkalnanak.. Aztan masnap este mikor bevolt ugyanigy gorcsolve a petefeszkem elmentem pisisilni, es abba kellett hagynom, mert hirtelen olyan szintu szurasokat es gorcsot ereztem a mehemben, hogy nem birtam felallni, mar majdnem sirtam..

Ma reggel viszont bal oldalt fajt, nem veszesen, csak kellemetlenul. A menstruaciom az utobbi 3 honapban kevesebb lett, mar egy tisztasagi is eleg, a szine mrgmaradt. Viszont a mostani menstruaciom puncs szinu folyassal indult, olyan mennyiseguvel mintha meglett volna, majd ra par oraval megjott, rendesen piros volt, de csak pisinel folytam, a beteten csak kinkeservesen volt valami.. igy ment 5 napig. Majd a 6.naptol kezdve a 8. napig naponta 2x par csepp piros folt volt a bugyimon, a 9.-10. napban pedig keves barna folyasom lett.. nem ertem mi lehet, a menstruaciom mindig 27-28. napra jon meg es 5-6 napig tart. Most 29. napra jott meg.

A melleim erzekenyek, es viszonylag surun jarok pisilni is

4 tesztet csinaltam mind eros negativak lettek.

2 het mulva tud csak fogadni az orvosom, de nagyon felek h mi lehet..


2015. febr. 21. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem vagy vmi ciszta,vagy pedig endometriózis is lehet. Máshoz nem tudsz menni előbb?
2015. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csütörtökön megyek:-)
2015. febr. 24. 07:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok,majd írd már meg,h mi volt,légyszi! Talán ez a bajom nekem is, de nagyon nehezen jutok be a dokimhoz :)
2015. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!