Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mirena IUD mellett másnak is...

Mirena IUD mellett másnak is alakult ki petefészek ciszta?

Figyelt kérdés
Fél éve van mirena spirálom, fogamzásgátlás céljából, azóta folyamatosan vérezgetek mellette, eddig mindig negatív volt az uh. kaptam vérzéscsillapítókat stb, a mostani vizsgálaton cisztát találtak a petefészkembe. Fontolgatom a levetetését, ehhez szeretnék tapasztalatokat.

2015. febr. 12. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászod összefüggésbe hozta a cisztát a Mirenával? Ha nem, akkor pénzt nem látsz viszont a gyártótól, mert csak orvosi szakvélemény alapján térítenek vissza az árából.

Nem anyagi szempontból megközelítve - ha nem biztos, hogy a spirál okozta akkor nem vetetném le. Nekem hüvelygyulladásom volt, kikezelték és most 3 éve van fenn a spirál. Nekem is voltak vérezgetések, de magától megszűnt, most teljesen rendben van. Én örülök, hogy végül nem vetettem le, mert én is fontolgattam.

2015. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!