Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom hogy menstrualok e?...

Diemondy kérdése:

Nem tudom hogy menstrualok e? (tudom buta kerdes xddd)

Figyelt kérdés
14 eves vagyok es nem tudom hogy megjott e vagy meg alakuloban van es kesobb fog .. na az a szitu hogy a mai napig csak folyasom volt .. regebben 2013 ban neha neha utana tobszor volt folyasom ma reggel meg veres volt... na es nem az hogy tok sok ver hanem annyi hogy a betetem fele folyasos-veres volt..es szoktam nagyon gorcsolni... :// es az lenne a kerdesem hogy most akkor megjott vagy alakuloban van?

#menstruáció #noi proplem
2015. febr. 22. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem alakul. A következő napokban meglátod.
2015. febr. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oke kosszi csak mar megijedtem hogy ijen hamar megjot xdd
2015. febr. 23. 00:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez menstruáció.

Mi az, hogy hamar? Én tíz éves korom óta menstruálok.

2015. febr. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nincs hamar, én 12 voltam, mikor először megjött. Az első kb fél év fura lesz, aztán megszokod és az életed részévé válik. :) Ha véres is és görcsölsz is, akkor ez már az. :)
2015. febr. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már az, csak még nagyon gyenge.
2015. febr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okes,, ha igen csak nekem ez tul hamar jot... ma mar tob ver jott szval egy ertelmu h megjott ... de azert kosszi a valaszokat :))
2015. febr. 23. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!