Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma megyek nőgyógyászhoz, két...

Ma megyek nőgyógyászhoz, két óra az út oda. Félek, hogy pipilnem kell mire odaérek, amúgy is ha ideges vagyok, mindig vécére megyek. El lehet menni még előtte pipilni? Nem leszek a vizelet miatt túl büdös? Vagy milyen nedves törlőkendőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha odaérsz, akkor pisilj, mert kellemetlen lehet teli hólyaggal, ahogy nyomkodja a pocakod vagy UH csinál. Miért lenne büdös? Gondolom, nem pisiled le magad és használsz wc papírt is, vagy zsepit, ha ott nincs papír. :) Bármilyen törlőkendő jó, én a Rossmann és a Müller saját márkását használom.

És visszafelé meg pláne nem értem, hogy miért ne pisilhetnél :D

2015. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ellehet menni pipilni, ezért van is minden nőgyógyászati rendelő várótermében wc. Sőt ajánlott is előtte, kivéve ha terhességi uh-ra mész. A törlőkendő megoldás.
2015. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha jobban érzed.magad tőle, használj intim törlőkendőt nyugodtan. Nem jelent gondot vizsgálatnál.

Látott az.orvos kárón varjút. Egy fertőzés sokkal büdösebb, mint a pipi.

2015. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a vizelet miatt büdös? randira mész vagy orvoshoz? tudod miket lát az az orvos? a gombás sárgás bűzös folyással érkező középkorú nők szerinted mennyire büdösek? pipilj amikor csak jól esik
2015. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor még elmegyek beszerezni egy ilyen törlőkendőt. Köszönöm!
2015. febr. 24. 15:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég a papírzsepi -
2015. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Fúúúj, neked....

Én örültem, hogy vettem ^^ Ajánlom mindenkinek:)

2015. febr. 25. 09:34
 8/8 anonim ***** válasza:
ezekszerint nem voltál büdös?
2015. febr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!