Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha ebben az esetben...

Normális, ha ebben az esetben gyomorgörcsöm van, ha nőgyógyászhoz kell mennem?

Figyelt kérdés

Januárban el kellett mennem nőgyógyászhoz. Magán orvosnál voltam. Megvizsgált ultahanggal, majd mondta, hogy vaginálisan is megvizsgál. Ekkor a gyomrom görcsbe rádult, mert menstruáltam (mondtam neki), valamint szűz is vagyok (ezt is mondtam neki). Modta, hogy muszáj megvizsgálnia így is, nehogy szervi bajom legyen. Ráadásul anyám is bent volt, így ki kellett 'tárulkoznom' előtte és az idősebb férfi doki előtt. Nagyon kellemetlen volt, utána 2-3 óráig még fájtam is.


Holnap fel kell hívnom a dokit, ráadásul lehet el is kell mennem.


Normáis, hogy tartok a vizsgálattól?


21l


2015. febr. 24. 18:12
 1/8 Las Vegas válasza:
nem, én sem szeretek urulógushoz járni
2015. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
21 évesen volt hogy egy napra kaptunk időpontot édesanyámmal. De külön külön mentünk be. Engem nagyon zavart volna ha benn van.
2015. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben miért férfihez mentél és miért anyukáddal?
2015. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Igen, teljesen normális, hogy tartasz a vizsgálattól.


De a nődoki is egy orvos. Azon van, hogy jobban legyél. Próbálj ellazulni vizsgálat közben. Akkor nem is fog fájni. (nem lesz egy leányálom akkor sem) A helyzetet se érezd kellemetlennek. Neki ez olyan, mint a háziorvosnak a torokvizsgálat.


És érezd szerencsésnek magad, mert engem anyukám nem kísért el sosem. Akkor sem, amikor nagyon nagyon szenvedtem :(


Megsúgom, én nem vagyok szűz, többször voltam már nődokikál, és még mindig görcsben van a gyomrom tőle. :) (26L)

2015. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hogy görcsölsz tőle, én például ma sem tudnám elképzelni, hogy ne női dokim legyen, pedig már voltam párszor.
2015. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Szűz lányt nem vizsgálnak vaginálisan. Szűz tükörrel lehet kenetet venni, ha éppen NEM menstruálsz!

2. Anyád NEM lehet benn a vizsgálatnál, csak max a függöny mögött. Kizárólag, ha ezt te kérted, akkor viszont miért csodálkozol?

3. Mivel is voltál a múltkor vizsgálaton?


(egyébként a kérdés kitalált...)

2015. febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj utolsó, te miért kötekedsz állandóan?

Ha nincs mondanivalód a kérdezőnek, akkor hallgass és ne irogass idióta dolgokat, mint a kérdés minősítését, stb.


Kedves kérdező, ne törődj ezzel az emberrel, feltehetőleg egy itt élvezkedő ffi lehet, aki zseninek képzeli magát.

2015. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megvizsgált miközben menstruáltál úgy hogy nem mondta előre hogy megfog? Ezt nem értem, uh után mondta hogy tedd szét a lábad, kiszedte a tampont és felnyúkált??? :O
2015. febr. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!