Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan van gyomorgörcsöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van gyomorgörcsöm emiatt vagy túlreagálom? Lenn!

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel kb egy hónapja ismerkedtünk meg és eléggé összemelegedtünk, közel kerültünk egymáshoz.


Ő az exével augusztus végén szakított, mert az exének jött a lehetőség, hogy Amerikába mehessen ki tovább tanulni. Az ő kapcsolatuk elég komoly volt, már 3 éve jártak, nagyon összhangban voltak, rengeteget utaztak közösen pl. Thaiföldre, Hawaiira (mivel a fiú szülei gazdagok), szóval mindenben tökéletes volt a kapcsolatuk. Mikor szakítottak, mindketten elég sok ideig még szenvedtek egymás nélkül, a fiú kiutazása után is még órákat webcamoztak, szóba jött olyan is, hogy a lány is kimegy, tehát voltak tervek arra nézve is, hogy helyretegyék a kapcsolatot.


Nos, a fiú most Karácsonyra hazajött és mivel még nyáron a fiúnak hirtelen kellett kiutaznia, nem volt arra lehetőség, hogy a lány minden cuccot (bútorokat pl.) hazavigyen, és most megy át a fiúhoz, hogy minden ott maradt cuccát elvigye.


Nekem ettől azonnal olyan gyomorgörcsöm lett, mert valahol szívem mélyén tudom, hogy ők ezt a kapcsolatot még nem zárták le és keresni fognak valami megoldást arra, hogy újra össze tudjanak jönni. A lány persze ellenkezik, hogy neki nem lenne olyan egyszerű kiköltöznie ilyen távolra részben családi okok miatt is stb, meg hogy már nagyjából túltette magát a fiún is. Néha azt érzem, hogy felém is egészen nyit, tehát egyre inkább viszonozza a törődéseimet, de most pár napja úgy látom rajta, teljesen be van zsongva az ex miatt és rohadt szarul esik, mert én meg beleszerettem a lányba és félek nagyon, napok óta sírok és megesz az ideg :( Szerintetek így a leírás alapján jogos? Ti mit gondoltok erről?


(zárójelben megjegyezném, hogy csaj családja is elég pénzes, tehát a fiúhoz nem köti anyagi vonzalom).


2014. dec. 22. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

jogos? hát neked görcsöl a gyomrod ez senki mást nem érint.. max magadnak mondhatod, hogy "bocs saját magam, baj hogy görcsöl a hasam?"...


amúgy meg szerintem azért még ne éld bele magad, majd idővel már inkább, egyenlőre felesleges

2014. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még csak 1 hónapja ismered.. vagy együtt vagy vele?
2014. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 To7ka ***** válasza:
Soha ne legyen gyomorgörcsöd egy lány miatt, abszolút nem éri meg. Természetesen nem lépett még tovább, tökéletes volt számára, ha azon aggódsz, hogy ahhoz a pasihoz képest Te mennyivel kevesebbet adhatsz meg és csak vigaszdíj vagy, akkor az így is van. Ha átviszi hozzá a bútorokat, nem sakkozni fognak a bútorokon. Ne menj bele olyan kapcsolatokba, ahol a lány egyértelműen mást szeret, és még meg is mondja neked... Hősiesen jelentkeztél a szamár szerepére, mikor a ló lelépett. Kiélvezheted az előnyeit, de mit kell rajta izgulni? A srác megint lelép, a lánynak megint hiánya lesz, ha neked ez jó...
2014. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!