Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap után megyek először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap után megyek először életemben nőgyógyászhoz, és nagyon félek hogy fájni fog. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és még szűz, és tudom hogy nagyon szűk vagyok és félek hogy nagyon fog fájni. Szerintetek nem lenne jó ötlet ha előbb feldugnám az ujjam,hogy mikor ő csinálja már ne fájjon annyira?

2015. jan. 17. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
használjatok sok síkosítót, meg gumit, és nem lesz gond
2015. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem fog fájni :) de azért szolj majd a dokinak hogy te még szűz vagy. L
2015. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem fog fájni, ne aggódj, maximum egy icipici kellemetlen érzés lesz. De annyira nem lesz rossz, hogy érdemes legyen két nappal előtte ezen aggódni. A hüvely egyébként rugalmas, attól nem fog kitágulni, hogy te most feldugod az ujjadat, utána ugyanúgy összeugrik.

Egyébként ha jelzed neki, hogy szűz vagyok, akkor különösen odafigyel a vizsgálati módszerre! :)

2015. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem éltem még szexuális életet* :D
2015. jan. 17. 11:45
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom de még soha nem nyúltak oda be,és ha magamnak csinálnám először akkor lehet hogy nem stresszelnék annyira mert már tudnám mire számítsak..de akkor inkább ne? :)
2015. jan. 17. 11:47
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem viszont ujjazd meg magad , és akkor tudni fogod hogy nem kell félned :D
2015. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja és 15/l
2015. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondd meg a dokinak, előbb vigyen el vacsorázni!
2015. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fölösleges megujjaznod magad...

Ez csak egy rutin vizsgálat lesz. Ha fáj is, kb 5 mp-ig tartatni az egész, kibírható.

2015. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
te jó isten mit csinál a nőgyógyász? kalapács meg ilyenek véső?! Vagy kinzócuccok? Mi a para oka, nem csak vizsgál?
2015. jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!