Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek vagy csak az...

Terhes lehetek vagy csak az escepelle mellékhatása?

Figyelt kérdés
A bárátommal együtt voltunk és kiszakadt 2hónapja, másnap vettem be tabit. 5napra rá jött egy pár napig tartó vérzés majd 1hét késéssel meg is jött, néztem tesztet és negatív lett. Február elején ismét kiszakadt, másnap szintén vettem be. Rá egy hétre megint jött olyan pár napos verzés. Majd néztem tesztet és negatív.Viszont másfél hete nagyon hanyingerem van, émelygek, feszülnek a melleim,fáj az alhasam, meg úgy az egész hasam. Meg több mint egy hete nem jön meg.

2015. febr. 26. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát elég esélyes. Lehet valaki úgy is terhes, hogy megjön neki utánna még először. Viszont ez eléggé gyanús. Tesztelj és valszeg pozitív lesz.
2015. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amikor én vettem be escapellet akkor igazából különösebb melléhatás nem volt. azt hiszem ciklus közepén kellett bevennem és normálisan megjött a következő menstruáció. viszont az az utáni vérzések eszméletlenek voltak. az első 1-2 napot végig görcsöltem, de úgy hogy majdnem sírtam és kétrét görnyedtem. kb fél évig tartott ez. gondolom, ahogy kiürült a szervezetemből úgy múltak el a mellékhatások. Egy ideje(kb 1 éve) meg mielőtt megjönne fájnak a melleim. Lehet nálad ezek csak mellékhatások, hisz rövid időn belül 1 lórugásnyi hormont is bevittél. Szerintem keress fel egy nőgyógyászt.
2015. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
5napja néztem és negatív. Attól tartok hogy nem mutatja ki, mert hallottam ilyenről is.
2015. febr. 26. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg pár nap múlva megint,mert lehet terhes vagy
2015. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
valamit nem jól csináltok, hogy ennyiszer kiszakad.
2015. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!