Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Vitagyn C-nak van ilyen...

SOS! Vitagyn C-nak van ilyen mellékhatása, vagy allergiás lehetek rá? Mivel tudnám helyettesíteni, ha tényleg nem jó?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászom írt fel Cifloxin antibiotikumot 5 napra, meg mondta ezt a Vitagyn C-t, hogy az antibiotikum alatt 6 napig használjam bakteriális hüvelygyulladásra. Elkezdtem használni ezt a krémet, de 1 órára rá elkezdtem "fűteni",belülről nagyon melegnek éreztem magam, mintha lázas lennék, de megmértem, nem voltam az. Másnap szintén ez volt, alig tudtam aludni tőle, mert éjjel is erre a melegség érzetre keltem fel. Aztán 2 napig kihagytam, hogy megnézzem, vajon ettől van e a gond, és akkor viszont nem tapasztaltam ezt az érzést, ezért feltételezem hogy ettől. Nem tudok róla, hogy az azüstre allergiás lennék, de mi okozhatja ezt? Valamelyik összetevővel szembeni érzékenység? Használjam tovább vagy inkább vegyek valami mást? Miket lehet még kapni vény nélkül ami ilyen hüvelyflóra visszaállító? A nőgyógyom természetesen szabadságra ment és azóta nem tudom elérni...
2015. jan. 30. 09:54
 1/1 bonika2 ***** válasza:
A vitagin engem csípett laktofeel gél nekem bevált.
2015. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!