Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszta a petefészken és...

Ciszta a petefészken és hirtelen jelentkező erős vérzés?

Figyelt kérdés

Találtak a bal petefészkemen 5 cms cisztát, amit pár hét múlva műtéti úton el akar tavolittani a doki mert a menszeszemben is rendszertelenseget okoz. Egyik nap mentem wcre és elöntött a vér, hirtelen kicsurgott belőlem,de az nem lehetett meg a menszeszem. Azota nincs semmi vérzés. Mi lehetett ez ? A ciszta vérezhet ? Eléggé meg vagyok rémülve, a műtét miatt is nagyon félek, és most még ez is ....

Köszi a válaszokat


2015. febr. 28. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet
2015. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dokinak mondtad?
2015. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mész vissza megnézetni, nem?

Már megnézetni, h ott van-e még a ciszta

Ha nem találják, akkor az volt

2015. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért megnézetném uh-n
2015. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A ciklusod mennyire szabályos?
2015. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan van, h kifakad a ciszta

Lehet nálad az volt

2015. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondtam a dokinak, de különösebben nem kommentálta. Most jövök a dokitól, most vérvételen voltam. A nővérke azt mondta nekem hogy ketrekeszes cisztam van de mikor visszakerdeztem hogy az mit jelent, csak megvonta a vállát.....a kétrekeszes petefészek ciszta veszelyesebb vagy nagyobb a kockazat hogy rosszindulatu ?
2015. márc. 2. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!