Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik? (bővebben lent)

Miért késik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

febr. 6-án meg kellett volna jönnie, már kb. fél éve minden hónapban 6.án jött meg, most viszont nem jött meg még mindig. Lehet, hogy azért, mert beteg vagyok illetve voltam? Valamilyen vírusos megfázásos betegségem volt.

Egyébként 11,5 éves korom óta menstruálok, elején 2havonta jött meg, aztán úgyahogy rendszeresen, utóbbi időben pedig rendszeres volt.

Dokihoz még nem szeretnék menni.


16/L


2010. febr. 13. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
késhet a betegség miatt is.szerintem igazán elmehetnél már orvoshoz.régóta menstruálsz nem árt tudni,hogy minden rendben van-e.
2010. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem jan.30-án kellet volna megjönnie, de mivel egy olyan szintén vírusos megfázást kaptam el én is, még mindig nincs meg. Bár úgy gondolom, hogy holnap megjön, mert kezd barnás lenni a folyásom. Ez furcsa lenne, mert pont akkor kell abba hagynom a gyógyszeres kezelést. Vagyis ha minden igaz neked is meg kell jönnie amikor teljesen felépülsz.
2010. febr. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. febr. 14. 09:51
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Szerintem nőgyógyászhoz kéne menned.Manapság már egy csomó nő is dolgozik a szakmában akik még jobban tudják,mint a férfi dokik hiszen a dokinőknek is volt/van.

Persze én könnyen beszélek,mert nekem még sose volt így nem állt fenn,hogy dokihoz kell menni.

2010. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Itt, ahol én lakok, csak 1 nő nőgyógyász van, akihez elég nehéz időpontot kapni. A többi mind ilyen 40-50 éves férfi.

De nem régen volt suliba védőnői vizsgálat, ahol egyik csajnak mondta a nőgyógyász, hogy ilyen korban teljesen normális, ha kimarad 1x-2x 1-1 hónapban. :)

Azóta viszont már megjött, 3 nappal korábban mint kellett volna, dehát egész pontos volt 1 hónap kimaradással is :)

2010. márc. 5. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!