Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy leégés, nagyon szégyelem...

Nagy leégés, nagyon szégyelem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Máig volt egy titkom , 37L, amiőta a második gyerekem megszületet inkontinenciám van ami nagyon zavar. Szinte minden éjjel bepisilek. Nappal csak egy pár csepp megy be azért betétet hordok,24/7. Ma voltunk sielni, amikor haza jöttünk lezuhanyoztam és amikor kijöttem a mosdobol meglepetés, itt van nálunk a párom két munkatársa feleségestöl , csak benéztek, igen a párom engedte be őket. Én meg szépen bepelenkáztam magam lefekvés előtt, igen felnőt pelus, és cicanaciba bevonultam a szobába. Na ezt az érzést seninek nem kivánom.
2015. márc. 1. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy a pároddal szerepjátékra készültetek, vagy van egy olyan perverziótok, hogy szex előtt néha bepelenkázod magad. Vagy mondd el az igazságot.
2015. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miért kéne magyarázkodnia?

Értelmes felnőtt emberek vagytok, gondolom nem csinálnak belőle nagy ügyet.

2015. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Emiatt ne szégyelld magad, semmi gáz nincs benne.
2015. márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, 37 évesen már volt néhány perverziom persze a párommal, egyetemisták voltunk. Most sajni bajni az én intim szférámba valakik, nem beavatottak, beléptek.
2015. márc. 1. 22:36
 5/14 anonim ***** válasza:

1. Honnan tudja, hogy milyen betét van alattad? Meg is jöhetett éppenséggel.

2. Ha ennyire erős az inkontinenciád, hogy vastag pelenkát kell használni, akkor miért nem operáltatod meg magad?

3. Picit kamuszagú a kérdés... Az inkontinencia nem így működik, hogy éjjel bepisilsz, nappal semmi. Ez más. Bocsi

2015. márc. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Most mondjam azt, ha ennyi eszed van, hogy nem mész el vele dokihoz, akkor megérdemled?


Tudod, létezik erre intimtorna, stb., de persze, pelenkázd csak magad életed végéig... ha neked jó!

2015. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves 8.44 nem jókedvemben kértem tanácsot, vagy inkább nem tanácsot kértem csak valakinek el kelett mondanom.Olyannak aki nem ismer. Ha neked nem volt ilyen problémád nem tudhatod hogy müködik, nappal azért jobb mert óránként eröltetve pisilek, van amikor gyakrabban is és igy elkerülöm hogy mondjuk átázzak.Azért nappalra elég a betét. Nálam ugy müködik hogy nem érzem hogy mikor kel pisilni, semmit nem érzek csak azt amikor nedves ott. Éjjelre azért nem használok nagyobb betétet mert nagyon nehezen lehet a helyén tartani és kényelmetlen éjjel 2 szoros bugyit hordani. A pelenkával csak anyit bajlódsz hogy 4 ragsztóval rögzited és elég egy bugyi.

Az esetröl csak anyi hogy nem vagyok velük közzeli kapcsolatba, nem anyira hogy minden megbeszéljünk, főleg nem ilyen intim dolgokat.

2015. márc. 2. 14:50
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem értelek, komolyan. Miért kellene megbeszélni bárkivel, hogy VALEMILYEN betét van alattad? Ami lehet menstruációs dolgokra is! Senkinek semmi köze hozzá!


A másik, hogy miért nem változtatsz ezen? Inkább szégyenkezel? Férjed előtt nem ciki? Én biztosan nem élnék így! Van rá megoldás!

2015. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De valamit mondtak?
2015. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudtál volna gyorsan vlami szoknyát felkapni?
2015. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!