Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy leégés, nagyon szégyelem...

Nagy leégés, nagyon szégyelem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Máig volt egy titkom , 37L, amiőta a második gyerekem megszületet inkontinenciám van ami nagyon zavar. Szinte minden éjjel bepisilek. Nappal csak egy pár csepp megy be azért betétet hordok,24/7. Ma voltunk sielni, amikor haza jöttünk lezuhanyoztam és amikor kijöttem a mosdobol meglepetés, itt van nálunk a párom két munkatársa feleségestöl , csak benéztek, igen a párom engedte be őket. Én meg szépen bepelenkáztam magam lefekvés előtt, igen felnőt pelus, és cicanaciba bevonultam a szobába. Na ezt az érzést seninek nem kivánom.
2015. márc. 1. 22:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
15,14 Látom lassan te is megérted a lényeget, arról van szó hogy vannak dolgok amelyek nem nyilvánosak, és most azt történt hogy ezek, a nem nyilvános dolgok, az akaratom kivül azok lettek. Köszönöm hogy meg akarsz gyógyitani, eddig 3 Klinikán voltam, 2-szer Torontoban és egyszer Ottawaban még nem sikerült semmit csináljanak eddig.
2015. márc. 2. 15:52
 12/14 anonim ***** válasza:

Mondd el a párodnak, h máskor azért ne engedjen be

senkit úgy, hogy előtte ne tudj róla

2015. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tényleg rossz lehetett -

De hátha nem vették észre

2015. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A férjemet később majdnem ... na inkább halgatok, nem tudtam semmit csinálni mert amikor beléptem a szobába ők feláltak és bemutatkoztak, nem mehettem sehova, aztán leültem én is az asztalhoz. Aztán meg bejött a kislányom is.

És egy vékony pizsoma naci nem sokat takar, hát rendesen láttak mindent.

2015. márc. 2. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!