Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon leégtem szoláriumban,...

Nagyon leégtem szoláriumban, nem értem, miért. Részletek lent. Ti is jártatok már így?

Figyelt kérdés

Mindig csak 10 percre szoktam menni, ahogy most is, és maximum heti 2x, de egyszer biztos. Tényleg nem volt célom túlzásba vinni, csak egy kis egészséges színt szerettem volna.. Eddig meg sem éreztem ezt a 10 percet és szépen lassan barnultam, tegnap viszont eléggé leégtem. Lett két hosszú fehér csík a fenekemen, egyébként mindenhol rákvörös vagyok. Nagyon szenvedek, el sem tudtam ma menni itthonról mert nemhogy ruhát nem tudok felhúzni, feküdni is alig... Csőcserénél ez normális? ti is jártatok már így? És ha igen akkor ilyenkor miért nem szólnak, hogy csőcsere volt? :(

Kenem magam testápolóval, tejföllel, aloe verával, irix sprayt használok, szerencsére nem hólyagosodott eddig, de elég valószínűnek tartom, hogy fog..



2014. nov. 12. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szóltak hogy csőcsere van, akkor honnan tudod? Amúgy igen, csőcserekor erősebbek a csövek. Én is égtem már le. Ha tényleg nem szóltak vagy nem volt kiírva, akkor hibát követtek el.
2014. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ezen kívül nincs más ötletem, hogy miért éghettem le. Nem szóltak, nem volt kiírva :/
2014. nov. 12. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Jartam igy igen,azota nem oda jarok. Az uj helyen szoktak szolni,hogy most csereltek ne menjek csak 5 percre.
2014. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!