Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi javasoltok, melyiket...

Mi javasoltok, melyiket valasszam? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Voltam nogyogyasznal es azt mondta,hogy a szuzhartyam kicsivel vastagabb,mint az atlag... Javasolt,egyfajta bemetszest,amivel kb 2-3helyen "bemetszik" nekem,hogy kesobbiekben ne legyen vele gond. Azt mondta,hogy atszakithato,nem arrol van szo,csak az elso alkalom sokkal jobban fajhat emiatt,verezhetek is(ami nem jelentkezik mindenkinel),vagy lehet,hogy elsore nem is jonne ossze.. Mit javasoltok,csinaltassam meg a "bemetszest"? Valakinek volt mar ilyen baja?

A valaszokat koszonom! 17/L



2015. márc. 2. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell. Nekem sem jött elsőre össze, de ne valami iszonyatos kibírhatatlan fájdalmat képzelj el. Persze, fáj, de pl. a szülés majd egymilliószor jobban fog fájni (bocs, biztatni akartalak pedig :-D ) Még milyen hülyeséget ki nem találnak? :)
2015. márc. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, addig ne metszen nekem senki, mig nem elet-halal. Nem, nem javasolnam, hadd a termeszetre. Doki azt mondta, hogy "kicsivel" vastagabb nem? Jaj, nagyon metszo-happynek tunik.
2015. márc. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen ne vágasd meg. Próbáljátok ki a barátoddal, hidd el, át ehet azt szakítani.

Fájni fog?! Úristen, tragédia, nekem is marhára fájt, mégis itt vagyok.

2015. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nem engedném ha nem feltétlen szükséges.
2015. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a hasznos valaszokat!:)

Mondani azt mondta,hogy a szuzhartya vastag(abb),de kaptam egy papirt is,amire azt irta,hogy a hymenalis gyuru szuk. Ez ugyanazt jelenti?

2015. márc. 2. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsi a lyuk a szűzhártyádon, kínzó fájdalmat okozhat majd minden egyes behatolási kísérlet. Olvass utána, lehet hogy végül mégis kell majd valamit tenni vele.
2015. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!