Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor mikor fog megjönni...

Most akkor mikor fog megjönni a menzeszem? Vagy mi van? 16/l. Többi lent.

Figyelt kérdés

Már 2 éve meg van és rendszeresen és szinte mindig ugyanakkor jön meg csak 1-2 nap eltéréssel. Január 26.-án megjött. Aztán február 17.-én volt egy kis piros folyásféle. Azt hittem akkor megjön, de mégsem. El is múlt aznap. De akkor február 26.-án kellett volna megjönnie de nem. Viszont március 15.-e környékén megyek egy hétre külföldre, nagyon remélem nem akkor fog megjönni, mert nagyon nem alkalmas akkor. :( Szerintetek most mi van?

Terhes 100% nem vagyok ...


2015. márc. 3. 18:46
 1/1 anonim válasza:
Én is voltam már így és ha még most a napokban elmész orvoshoz ő adni fog neked tablettát amitől meg fog jönni. DE ultrahangon fog megvizsgálni és ha minden rendbe akkor mondani fogja hogy kb. mikor fog megjönni a menzeszed. :)
2015. márc. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!