Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges? A gyógyszerek miatt?

Lehetséges? A gyógyszerek miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teljesen kétségbeestem ilyen még nem történt velem. Remélem tud valaki segíteni.

Pár napja nagyon beteg lettem (influenza) mivel gyerekekkel foglalkozom várható volt. Tegnap voltam orvosnál, írt fel antibiotikumot eddig semmi gond ma reggel viszont volt egy kis barna folyásom egyre erősebben. Holnap az is lehet hogy rendesen megjon, bár nem szeretném. A bibi az egészben hogy 30-35 nap szokott lenni már évek óta így állt be, orvos azt mondta ha így állt be nem gond, viszont még csak 22(!) nap telt el....lehet ez az egész felborulás az antibiotikumok miatt? Meg is fog jonni rendesen? Járt már így valaki?

Köszönöm előre :)


2015. márc. 4. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem gond. Ha beteg vagy, akkor akár attól is megjöhet előbb. A 22 napos ciklus normálisnak mondható. Ha meggyógyulsz, majd rendeződik a ciklusod is.
2015. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Maskor is voltam mar beteg de ilyen meg nem tortent....annyira ketsegbeestem...:D
2015. márc. 4. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem történt már többször is ilyen az életemben. Soron kívüli peteérés is lehet az oka. Az orvosom azt mondta, hogy ha 20 nap megvan a két vérzés között, akkor semmi gond. Valószínű előbb fog megjönni ebben a hónapban. A gyulladás szokott ilyet okozni.
2015. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szuper :(

Koszonom a valaszokat :)

2015. márc. 4. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy, 12? Mert felnott no nem problemazi,k ilyen alap dolgon. Vagy legalabbis tisztaban vele, hogy a ciklus nem mp-re pontos, csuszhat ide-oda.
2015. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!